ZUŠ

1. cena v soutěži Naše galerie

Výtvarný obor naší školy úspěšně reprezentovala Monika Balzerová na Soutěžní přehlídce Naše galerie.

 

 

Galerie výtvarného umění v Náchodě pořádá každé dva roky soutěž pro občany Náchodska. Letošního 11. ročníku se zúčastnilo 180 soutěžících jednotlivců, 9 kolektivů autorů a přihlášeno bylo 257 prací. 

V této početné konkurenci získala Monika Balzerová nejen první místo ve své kategorii 16-18 let, ale stala se i jednou ze dvou absolutních vítězek tohoto ročníku (v soutěži byla letos udělena dvě první místa).

Monika Balzerová představila kolekci ilustrací ke své autorské knize. Bravurní provedení jejích citlivých, introvertních kreseb plných magické atmosféry si jistě zaslouží uznání. Gratulujeme Monice a děkujeme jí za úspěšné reprezentování naší školy.

Její vítězný soubor si spolu s dalšími pracemi 11. ročníku soutěže můžete prohlédnout v Galerii výtvarného umění v Náchodě do 18. února 2018.

Fotogalerie