Hudební nauka 2023/2024
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | |
PHV |
13:00 - 13:45 |
13:00 - 13:45 Luxová |
15:10 - 15:55 Luxová |
14:30 - 15:15 Luxová |
|
1. ročník |
15:30 - 16:15 |
13:50 - 14:35 Luxová |
13:30 - 14:15 |
13:40 - 14:25 Luxová |
|
2. ročník |
13:50 - 14:35 |
14:40 - 15:25 Luxová |
|||
3. ročník | 14:40 - 15:25 Luxová |
16:20 - 17:05 |
|||
4. ročník |
15:30 - 16:15 |
16:50 - 17:35 Luxová |
15:20 - 16:05 |
||
D |
17:10 - 17:55 |
16:00 - 16:45 Luxová |
|||
Nástrojový seminář klávesových nástrojů |
18:00 - 18:45 Linhart |
Důležité upozornění:
Výuka předmětu Hudební nauka začne ve středu 6. 9. 2023.
PHV - děti, které chodí na nástroj či zpěv si mohou vybrat jednu z hodin - pondělí, středa, čtvrtek
PHV - děti, které nechodí na nástroj či zpěv mají povinnou úterní hodinu a dále si vyberou druhou hodinu ze zbývajících - pondělí, středa, čtvrtek.
Zápis vyučovacích hodin PHV a Hudební nauky bude probíhat elektronicky 4. září ve 13:00 (odkaz na přihlášení vám dorazí v uvedený čas na poskytnutý email), případně osobně ve stejný čas v učebně Hudební nauky. Při výběru hodiny zapište příjmení a jméno a vybranou hodinu označte. Poté dejte odeslat.
Pokud chcete zaslat zmíněný odkaz (pro zapsání se do dané skupiny) na jiný email, než který od vás máme k dispozici v evidenci, kontaktujte vyučující Mgr. Jitku Luxovou na luxova@zusnachod.cz.
Smyčcové soubory 2023/2024
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | |
Smyčcový soubor - malý učebna 103 |
14:30 - 15:15 Kratěnová |
||||
Smyčcový soubor - prostřední učebna 103 |
15:30 - 16:40 Kratěnová |
|
|||
Komorní smyčcový orchestr učebna 103 |
15:50 - 17:00 Janko |
||||
Smyčcový soubor Pinquins
|
17:30 - 19:00 Michalová |
Sborový zpěv 2023/24
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | |
Bambulata učebna 305b |
|
14:20 - 15:05 Luxová (hlasovka) |
16:15 - 17:00 |
||
Rarášci učebna 305b |
14:45 - 16:15 |
15:15 - 16:00 |
|||
Canto učebna 305b |
16:30 - 18:00 Mokrejš |
18:00 - 18:45 |
Ostatní soubory 2023/24
Pondělí | Úterý | Středa | čtvrtek | Pátek | |
Rockový soubor učebna 103 |
17:30 - 19:30 |
||||
Dechový orchestr učebna 103 |
17:30 - 19:00 |
||||
Kytarový soubor učebna 103 |
17:30 - 19:00 |
||||
TusTuDuKa - bicí |
17:30 - 19:00 |
||||
Komorní soubor fléten FlautiNa učebna 103 |
16:15 - 17:25 Škárka |
|
|||
Komorní soubor fléten Flautinka učebna 306 |
16:10 - 17:15 |