KDO JSI?

V vstupní hale ZUŠ je instalována nová výstava prací žáků paní učitelky Jany Matoušové na téma: KDO JSI?
Canto zvítězilo v Severní Makedonii

Pěvecký sbor Canto se 24. - 28. srpna 2023 úspěšně zúčastnil mezinárodního sutěžního festivalu Ohrid choir festival v Severní Makedonii.
Zahájení školního roku 2023/2024

Pokyny pro jednotlivé obory a rozvrh Hudební nauky + PHV
Koncert smyčců - kostel sv. Michaela Náchod

Ve středu 28. 6. 2023 se v kostele sv. Michaela uskutečnil koncert žáků houslové třídy Lukáše Janka.
Tanec pod hvězdami

Dne 16. června se ve Frenštátě pod Radhoštěm odehrál jedinečný večer plný tance. Taneční obor naší školy byl pozván na již 7. ročník nevšední události - Tanec pod hvězdami, který se konal v nádherném venkovním amfiteátru.
Alenka v říši divů

Ve středu 14. června 2023 se konal další projektový koncert ZUŠ Náchod v Městském divadle dr. J. Čížka Náchod.
Oslavy 20 let NDS

Náchodský dětský sbor ZUŠ (Bambulata, Rarášci, Canto) slavil 20 let od svého založení.
Tanečnice na festivalu “Nekonečná Rozkoš”

Evangelický kostel Šonov 24. června 2023
Akademie 60+ PŘIJÍMÁ NOVÉ STUDENTY

ke studiu v akademickém roce 2023/2024
Koncert absolventů 2023

V úterý 20. června 2023 se v Divadélku pod zámkem konal koncert absolventů ZUŠ Náchod.
Výstava Absolventů 2023

Ve vstupních prostorách školy byla slavnostně zahájena výstava prací letošních absolventů/absolventek.