Hudební obor

Rozvrhy

Hudební nauka 2017/2018

  Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
PHV A


 

13:00 - 13:45

Hájek

                 
PHV B  

 

13:00 - 13:45
Hájek
   
PHV C    

 

13:00 - 13:45

Hájek

 
A

 

13:50 - 14.35
Hájek
14:40 - 15:25
Hájek
13:50 - 14:35
Hájek 
 
B

 

14:40 - 15:25
Hájek

13:50 - 14:35

Hájek

 14:40 - 15:25
Hájek
 
C  

15:30 - 16:15
Hájek

15:30 - 16:15
Hájek

16:20 - 17:05

Hájek

 
D

 

  16:20 - 17:05
Hájek
15:30 - 16:15
Hájek
 
Nástrojový seminář
klávesových nástrojů 1.r.

16:45 - 17:30
Šponerová

 

       

Nástrojový seminář

klávesových nástrojů 2.r.

17:35 - 18:20

Šponerová

       

Nástrojový seminář

dechových nástrojů

 

16:20 - 17:05

Hájek

     

Nástrojový seminář

smyčcových nástrojů

       

14:45 - 15:30

Janková

Důležité upozornění:

PHV - děti, které chodí na nástroj či zpěv si mohou vybrat jednu z hodin (PHV A, PHV B)
PHV - děti, které ještě nechodí na nástroj či zpěv mají povinnou čtvrteční hodinu (PHV C) a dále si vyberou druhou hodinu ze zbývajících (PHV A, PHV B)
D - nástrojový seminář klávesových nástrojů

 

Smyčcové soubory

  Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek

Smyčcový soubor CRICKET
učebna 103

     

15:15 - 16:45
Michalová

 
Smyčcový soubor PINGUIN
učebna 103
       

15:00 - 16:45
Michalová

Komorní orchestr
učebna 103
     

17:00 - 17:45
Janko

 

 

Veškerá výuka smyčcových souborů, probíhá v učebně číslo 103 - Zkušebna.  

 

Sborový zpěv

  Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Bambulata
učebna 305b
                                         

14:00 - 15:10
Mokrejš

                   
Rarášci
učebna 305b
   

14:30 - 16:00
Mokrejš

15:30 - 16:15
Mokrejš

 
Canto
učebna 305b
    16:10 - 17:40
Mokrejš

18:00 - 18:45
Mokrejš

 

 

 

Ostatní soubory

  Pondělí Úterý Středa čtvrtek Pátek
F. A. BAND
učebna 103

17:00 - 19:15
Franěk

       
Akorďáci
učebna 214
 

16:00 - 17:30
Kubeček

     
Dechový orchestr
učebna 103
 

17:30 - 19:00
Paseka/Kárník

     
Přípravný kytarový soubor
učebna 211

16:15 - 17:00
Čermák

 

 

   
Kytarový soubor
učebna 103
   

17:30 - 18:30
Čermák

   

TusTuDuKa - bicí
učebna 311

17:35 - 19:05
Vít 

       
Rychlé Špunty
učebna 103
     

18:40 - 19:25
Paseka

 
Latino Band
učebna 103
                                          

 

 18:00 - 19:45
Paseka

Rock Band II.

učebna 103

                            

   

 18:30-19:15

Paseka