Dramatický obor

Nová veřejná krátkodobá parkovací stání pro rodiče žáků ZUŠ

Posunutím brány na stávajícím nádvoří byla vymezena nově čtyři veřejně přístupná parkovací stání, která umožní krátkodobé parkování doprovodu dětí do základní umělecké školy.

Na konci loňského roku došlo k úpravě parkovacích stání a přemístění vjezdové brány u budovy Městského úřadu v Zámecké ulici. Posunutím brány na stávajícím nádvoří byla vymezena nově čtyři veřejně přístupná parkovací stání, která umožní krátkodobé parkování doprovodu dětí do základní umělecké školy a také pro ty, kteří si potřebují vyřídit své záležitosti v budově městského úřadu. Stání je omezeno na max. 30 minut. Věříme, že s ohledem na vysokou frekvenci vozidel rodičů vyzvedávajících děti ze ZUŠ, se situace v těchto místech především v odpoledních hodinách zlepší.